Jedynka Autoszkoła

Najbliższy kurs:

Kursy na prawo jazdy

O autoszkole

Auto-szkoła Jedynka (z siedzibą w centrum Łodzi przy ulicy Pomorskiej), oferująca kursy prawa jazdy na najwyższym poziomie, została założona i jest prowadzona przez wieloletniego wykładowcę, kierowcę praktyka i doskonałego instruktora Janusza Niewiadomskiego. Jedynka prowadzi kursy prawa jazdy kategorii B oraz oferuje doszkalanie zarówno z zakresu wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej dla osób będących jeszcze przed egzaminem państwowym lub dla tych, którzy egzaminu nie zdali. Jedynka szkoli również kierowców już dysponujących prawem jazdy, ale chcących podnieść swoje kwalifikacje i ćwiczyć umiejętności. 

Celem instruktorów zatrudnionych w auto szkole w Łodzi jest nie tylko przygotowanie kursantów do pomyślnego zdania egzaminu, ale i do samodzielnej jazdy ulicami miasta. Korzystając ze znacznego doświadczenia w kierowaniu pojazdami i w szkoleniu aspirujących kierowców, starają się oni przygotować kursantów do codziennej jazdy samochodem i przeszkolić na wypadek faktycznie zdarzających się na drodze sytuacji. Uczymy zachowania na drodze i kładziemy nacisk na praktykę. Nasi pracownicy biorą udział w licznych szkoleniach zawodowych, chcąc podnosić swoje umiejętności dydaktyczne i inne. 

Korzystne usytuowanie szkoły przy skrzyżowaniu ulic Pomorskiej i Kilińskiego gwarantuje wygodny dojazd kursantom z każdej części miasta i równocześnie zapewnia bliskość do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Dzięki temu nasze jazdy szkoleniowe odbywają się w tej samej okolicy, w której odbędzie się egzamin (trasy egzaminacyjne). 

Sala wykładowa znajduje się w siedzibie szkoły, a plac manewrowy oddalony jest o zaledwie 10 minut drogi samochodem. 

Zadowolenie kursanta i przekazanie mu niezbędnej wiedzy o ruchu drogowym i jego zasadach jest dla nas priorytetowe – wszak od umiejętności zdobytych na kursie prawa jazdy będzie zależeć bezpieczeństwo jego oraz innych użytkowników dróg. Dlatego też kładziemy nacisk na elastyczność wobec klientów i wyjście naprzeciw ich oczekiwaniom zarówno czasowym, jak i w kwestii zagadnień kursowych. U nas można swobodnie pytać i poddawać problemy pod dyskusję.